خانه مثلثی کلبه A شکل ویلاخونه

menuordersearch
vilakhooneh.ir
۱۴۰۱/۳/۳ سه شنبه
(0)
(0)
خانه مثلثی کلبه A شکل ویلاخونه
خانه مثلثی کلبه A شکل ویلاخونه

خانه مثلثی کلبه A شکل

خانه قاب A نیازی به رمانتیک کردن عملی بودن کلبه‌‌‌‌های مثلثی شکلی که در عرض‌‌‌‌های جغرافیایی ما بسیار محبوب هستند وجود ندارد. در حال حاضر، از چنین خانه هایی بیشتر به عنوان کلبه تابستانی استفاده می‌شود، اما پیش نیازهایی برای ساخت و ساز آنها و برای اقامت دائم وجود دارد

. خانه اسکلت چوبی 400 ملیون تومانی.

مفهوم خانه کلبه مثلثی - در قرن گذشته ظاهر شد. آنها شروع به ساخت مسکن بدون دیوار برای سرعت ساخت و ساز و صرفه جویی در مصالح ساختمانی کردند.

ساختار محصور اصلی چنین خانه ای سقف شیروانی به زمین است. وقتی مینیمالیسم، دوستی با محیط زیست، نزدیکی به طبیعت مد شد، این ایده ها توجه را به خود جلب کرد، خانه‌‌‌‌های مثلثی با کلبه‌‌‌‌های A شکل در همه جا شروع به ساخت کردند.

ایده یک ساختمان با قاب A ساده و بدیع است. این شامل رها کردن دیوارها و جایگزینی آنها با سقف شیروانی شیب دار است که از خط الراس تا پایه پایین می‌آید.

ساختار کلی ساختمان یک قاب پایه چند مثلثی است. خانه‌‌‌‌های مثلثی، کلبه‌‌‌‌های قاب A، خانه ها در بلاروس، و همچنین در کشور‌‌‌‌های دیگر، که در آن زمستان برفی وجود دارد، محبوب هستند.

چنین خانه هایی به شکل کلبه ساخته شده اند و سبک معماری خاصی دارند که با سقف شیب دار مشخص می‌شود که از پایه شروع می‌شود.

این نوع خانه برای مدت بسیار طولانی وجود داشته است.

ساخت آنها آسان است

به مقدار زیادی مصالح ساختمانی نیاز ندارند، که باعث می‌شود ساخت آنها مقرون به صرفه و ارزان باشد.

مزایای اصلی عبارتند از:

کاهش زمان ساخت؛

توانایی اجرای پروژه خودتان؛

مساحت ساختمان کوچک؛

هزینه‌‌‌‌های ساخت دیوارها

و از فونداسیون یکپارچه مستثنی هستند.

حداقل بار برف؛

ظاهر اصلی خانه‌‌‌‌های مثلثی

، کلبه‌‌‌‌های قاب A، معایب خود را دارند: از دست دادن مساحت قابل استفاده به دلیل شیب دار بودن دیوارها. این با قفسه‌‌‌‌های ذخیره سازی داخلی در امتداد شیب سقف برطرف می‌شود.

باد بزرگ: طراحی باید قدرت و جهت باد‌‌‌‌های غالب را در نظر بگیرد، با در نظر گرفتن این قرار گرفتن در سایت؛ نور طبیعی ناکافی است، با این حال، می‌توان لعاب پانوراما و / یا نورگیر را ترتیب داد

سقف بلند به شما امکان می‌دهد دو سطح مسکونی را در زیر آن تجهیز کنید. این ویژگی طرح برای ساخت مسکن در یک قطعه کوچک مناسب است.

طبق چیدمان ها، اغلب طبقه اول برای آشپزخانه، حمام، اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است و در طبقه دوم می‌توانید یک اتاق خواب خصوصی را تجهیز کنید. استدلال اصلی طرفداران کلبه‌‌‌‌های مثلثی سرعت ساخت و ساز است،

در حالی که مخالفان معتقدند صرفه جویی در مصالح ساختمانی فریبنده است و محوطه تنگ است. یک خانه معمولی با قاب A به اندازه یک خانواده 4 تا 5 نفره است.

چنین ساختمان هایی را می‌توان نه تنها به عنوان خانه برای سکونت، بلکه به عنوان خانه مسافر و یا برای اجاره تابستان توسط نوجوانان مورد استفاده قرار داد

. یک کلبه خانه روستایی ساده را می‌توان با دستان خود ساخت.

با وجود منطقه بسیار کوچک احتمالی، خانه می‌تواند کاملاً با هدف خود کنار بیاید - استراحت در سایه، محافظت در برابر باران، یک وعده غذایی راحت و یک شب اقامت.

"کوچک بودن" چنین خانه هایی می‌تواند مزیت اضافی کلبه ها باشد، به خصوص زمانی که ساخت نوع کلاسیک منطقی نباشد. یک تراس بزرگ با یک میز ناهار خوری به شما کمک می‌کند تا فضای تنگ را در هنگام گردهمایی‌‌‌‌های عصرانه با دوستان فراموش کنید.

یک کلبه کوچک یک طبقه برای تعطیلات تابستانی نیازی به پایه و مواد گران قیمت ندارد: سریع، ارزان و زیبا. برای صاحبان قطعات بزرگ در کنار رودخانه، این ایده برای یک اقامتگاه ماهیگیری یا اقامتگاه مناسب است.

از مساحت بزرگ سقف می‌توان برای نصب پنل‌‌‌‌های خورشیدی و کلکتور‌‌‌‌های آب خورشیدی برای گرم کردن ساختمان استفاده کرد.

اگر پانل جلویی کلبه مثلثی "عمیق" شود تا برجستگی هایی در طرفین ایجاد شود، می‌توان بالکن را در طبقه دوم تجهیز کرد و در زیر آن جایی برای یک صندلی گهواره ای یا یک میز چای وجود خواهد داشت و این مکان می‌تواند باشد.

ویژگی‌‌‌‌های فن آوری ساخت و ساز نوع A امکان "برقراری" خانه ها را در نزدیکی صخره و روی تاقچه‌‌‌‌های کوهستانی امکان پذیر می‌کند و مناظر خارق العاده ای را آشکار می‌کند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر


تهران-شهرک غرب-بلوار دادمان-درختی- رضایی- پلاک10-واحد5

09128016365 مهندس رضا صیادفر مدیر مسوول

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از یک ساعت پاسخ می‌دهیم
رضا صیادفر
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟